-25%

Жіноча джутова сумка шопер з гаманцем
660 ₴
495 ₴
- В наявності
+380 (68) 596-38-33
- +380 (66) 232-24-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка сучасна натуральна джутова сумка з внутрішньою кишенею на блискавці. Вибір принтів.
Гаманець в подарунок.
Розмір: 34*30*15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Етнічний |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Гудзики |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴








